PJGBLC12C-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
PJGBLC12C-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C5887429
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 12V 15.44V 19V 1uA 350W@8/20us 3pF Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS