SCE028XD3DB3B
MFR.Part #
SCE028XD3DB3B
Description
-40℃~+85℃ 16V~28V 2.9kHz 38.39mm 42.85mm 95dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS