SCE028LD2VC1F
Extended
Manufacturer
Mallory Sonalert Products Inc
MFR.Part #
SCE028LD2VC1F
Description
-40℃~+85℃ 16V~28V 2kHz 42.85mm 49.43mm 85dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS