REC7.5-2405DRW/H2/A/M/CTRL
MFR.Part #
REC7.5-2405DRW/H2/A/M/CTRL
JLCPCB Part #
C5868037
Package
DIP,32x20.3mm
Description
18V~36V 2 2kV 5V 7.5W 750mA 82% DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS