XC22M4-32.000-F10NNHPK
Extended
Manufacturer
Suzhou Maswell Communication Technology
MFR.Part #
XC22M4-32.000-F10NNHPK
JLCPCB Part #
C5833890
Package
SMD
Description
-20℃~+70℃ 10pF 32MHz 50Ω ±10ppm SMD Crystals ROHS