PJSD24CW-AU_R1_000A1
MFR.Part #
PJSD24CW-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C5828570
Package
SOD-323
Description
-55℃~+125℃ 1 1uA 24V 26.6V 350W@8/20us 42V 50pF IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS