P6SMBJ43CA-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
P6SMBJ43CA-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C5823878
Package
SMB(DO-214AA)
Description
1uA 43V 47.8V 600W@10/1000us 69.4V 8.6A@10/1000us Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS