P4SMAJ18CA-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
P4SMAJ18CA-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C5823605
Description
-55℃~+150℃ 1 18V 1uA 20V 29.2V 400W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS