SVC53C3C17D2-100.000M
MFR.Part #
SVC53C3C17D2-100.000M
JLCPCB Part #
C5763183
Description
-10℃~+70℃ 100MHz 25mA 3.3V CMOS ±20ppm SMD Voltage-Controlled Crystal Oscillators (VCXOs) ROHS