EC5BU-12D15
Extended
Manufacturer
Cincon Electronics Co. LTD
MFR.Part #
EC5BU-12D15
JLCPCB Part #
C5682249
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1.5kV 15V 15W 2 500mA 88% 9V~18V DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS