EC4BU-24S15A
MFR.Part #
EC4BU-24S15A
JLCPCB Part #
C5682111
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 10W 15V 18V~36V 666mA 87% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS