LS05-2R7K-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
LS05-2R7K-RC
JLCPCB Part #
C5664942
Package
0805
Description
1.25Ω 2.7uH 650mA ±10% 0805 Power Inductors ROHS