HCB10-102-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
HCB10-102-RC
JLCPCB Part #
C6955613
Package
0805
Description
1 120mΩ 1kΩ@100MHz 0805 Ferrite Beads ROHS