IPB65R190CFD7AATMA1
MFR.Part #
IPB65R190CFD7AATMA1
JLCPCB Part #
C5657282
Description
-40℃~+150℃ 1 N-channel 1.291nF 190mΩ@10V 28nC@10V 479pF 4V 650V 77W 9A TO-263-3 MOSFETs ROHS