EKMR451VEN841MA55S
MFR.Part #
EKMR451VEN841MA55S
JLCPCB Part #
C5632926
Package
Plugin,D35xL55mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 35mm 450V 55mm 840uF ±20% 插件,D35xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS