TC0525B5101T5E
MFR.Part #
TC0525B5101T5E
JLCPCB Part #
C64462
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 5.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS