MVK16V680M10*10 10.0Tp
MFR.Part #
MVK16V680M10*10 10.0Tp
JLCPCB Part #
C5632152
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 10mm 16V 2000hrs@105℃ 460mA@120Hz 680uF ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS