NXB10V470M6.3*11 LO
Extended
Manufacturer
SamYoung Electronics
MFR.Part #
NXB10V470M6.3*11 LO
JLCPCB Part #
C371106
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 11mm 130mΩ@100kHz 2.5mm 2000hrs@105℃ 405mA@100kHz 470uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS