TC0550B150JT5E
MFR.Part #
TC0550B150JT5E
JLCPCB Part #
C64288
Description
-55℃~+155℃ 150V 15Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS