TC0350D1003T5E
MFR.Part #
TC0350D1003T5E
JLCPCB Part #
C64264
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 167mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS