MF0W2FF1500A10
MFR.Part #
MF0W2FF1500A10
JLCPCB Part #
C18724232
Package
Plugin,D3.5xL9.5mm
Description
150Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS