CD42FD203JO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD42FD203JO3
Description
-55℃~+125℃ 20nF 22.1mm 36.1mm 500V ±5% - Mica and PTFE Capacitors ROHS