SLPX471M350E5P3
MFR.Part #
SLPX471M350E5P3
JLCPCB Part #
C3721710
Package
Plugin,D30xL37mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.53A@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 350V 37mm 423mΩ@120Hz 470uF ±20% 插件,D30xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS