CD15ED560JO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD15ED560JO3
Description
-55℃~+125℃ 11.4mm 500V 56pF 9.1mm ±5% - Mica and PTFE Capacitors ROHS