CMSH3-150MFL TR13 PBFREE
MFR.Part #
CMSH3-150MFL TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C5627544
Package
SMAflAt
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 150V 3A 50uA@150V 80A 900mV@3A SMAflAt Schottky Diodes ROHS