2D02WGJ0360TCE
MFR.Part #
2D02WGJ0360TCE
JLCPCB Part #
C621318
Description
2 36Ω 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS