TC0350D1911T5H
MFR.Part #
TC0350D1911T5H
JLCPCB Part #
C517763
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 167mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS