BZX84C2V7-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZX84C2V7-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C5957059
Package
SOT-23
Description
100Ω 2.7V 20uA@1V 410mW SOT-23 Zener Diodes ROHS