1210W2J051JT5E
MFR.Part #
1210W2J051JT5E
JLCPCB Part #
C621049
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS