181207J0225T4E
MFR.Part #
181207J0225T4E
JLCPCB Part #
C422013
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS