1210W2J0515T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
1210W2J0515T5E
JLCPCB Part #
C621048
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.1MΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS