1210W2J0152T5E
MFR.Part #
1210W2J0152T5E
JLCPCB Part #
C620994
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS