201007F4122T4E
MFR.Part #
201007F4122T4E
JLCPCB Part #
C2768761
Description
-55℃~+155℃ 200V 41.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS