1206W4J068LT5E
MFR.Part #
1206W4J068LT5E
JLCPCB Part #
C620965
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 68mΩ Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS