1210W2F820JT5E
MFR.Part #
1210W2F820JT5E
JLCPCB Part #
C620695
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 82Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS