TC0550D7500T5E
MFR.Part #
TC0550D7500T5E
JLCPCB Part #
C425488
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 750Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS