C-004R 32.7680K-E PB FREE
MFR.Part #
C-004R 32.7680K-E PB FREE
JLCPCB Part #
C5585293
Package
DT-15
Description
-10℃~+60℃ 32.768kHz 50kΩ ±20ppm DT-15 Crystals ROHS