CN24F22R1CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
CN24F22R1CT
JLCPCB Part #
C5578547
Package
0804
Description
22.1Ω 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS