TCKIX225DTLSR1K2
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
TCKIX225DTLSR1K2
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 2.2uF 50V ±10% - Tantalum Capacitors ROHS