CHQ05-12NG-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
CHQ05-12NG-RC
JLCPCB Part #
C5574030
Package
0805
Description
1.6A 12nH 45mΩ ±2% 0805 Power Inductors ROHS