BZX584B7V5HE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZX584B7V5HE3-TP
JLCPCB Part #
C5566524
Package
SOD-523
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 150mW 15Ω 1uA@5V 7.35V~7.65V 7.5V 80Ω ±2% SOD-523 Zener Diodes ROHS