BAS70SDW-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BAS70SDW-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C5557770
Package
SOT-363
Description
1uA@70V 2 Pair Series Connection 200mA 70V 900mV@15mA SOT-363 Schottky Diodes ROHS