83CNQ080SMS2
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
83CNQ080SMS2
Description
1 Pair Common Cathode 1.5mA@80V 1V@80A 80A 80V - Schottky Diodes ROHS