WJ2EDGKM-5.08-12P-14-00A
MFR.Part #
WJ2EDGKM-5.08-12P-14-00A
JLCPCB Part #
C63609
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 12 12P 14~28 1x12P 2.5 300V 5.08mm Green Male Plug Screw Screw Connection (M2.5) Top Entry P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS