WJ25S-A-7.62-06P-13-00A
Extended
Manufacturer
Ningbo Kangnex Elec
MFR.Part #
WJ25S-A-7.62-06P-13-00A
JLCPCB Part #
C2890727
Package
P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 14~22 15A 1x6P 2.5 300V 6 6P 7.62mm Black M3 Side Mount Straight P=7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS