60CNQ045
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
60CNQ045
Description
1 Pair Common Cathode 30A 45V 5mA@45V 640mV@30A - Schottky Diodes ROHS