SMAJ24CA
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
SMAJ24CA
JLCPCB Part #
C3720635
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 10.3A 24V 26.7V 38.9V 400W 5uA Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS