201007F8663T4E
MFR.Part #
201007F8663T4E
JLCPCB Part #
C2768886
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 866kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS