PK0912-331KB
MFR.Part #
PK0912-331KB
JLCPCB Part #
C5454453
Package
Plugin,D10xL15mm
Description
0.8mm 330uH 450mA 850mΩ Drum-core inductor ±10% Plugin,D10xL15mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS