SMTC1010A-6R8MT
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SMTC1010A-6R8MT
JLCPCB Part #
C5445338
Package
SMD,11.9x11mm
Description
21.8A 6.8uH 8.9mΩ Molded Inductor ±20% SMD,11.9x11mm Power Inductors ROHS